Strona główna / Studenci / Życie studenckie / Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego i Samorząd Doktorantów

Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego i Samorząd Doktorantów

Chcesz być w centrum wydarzeń z życia studenckiego w AWF? Interesują Cię inicjatywy, wydarzenia i imprezy studenckie? Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego i Samorząd Doktorantów wprowadzą Cię we wszystkie tajniki życia studenckiego!

Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego (URSS) i Samorząd Doktorantów organizują wydarzenia, uroczystości i imprezy zarówno dla studentów i doktorantów naszej uczelni, jak i dla całej lokalnej społeczności. Ich przedstawiciele podejmują działania i mają wpływ na wiele spraw w życiu Uczelni – są członkami rad wydziałów i Senatu. Dbają o przestrzeganie praw i obowiązków studenta.

Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego: urss@awf.wroc.pl, telefon: 71 347 32 95
Samorząd Doktorantów: rsd@awf.wroc.pl
Dołącz do URSS w mediach społecznościowych: