Strona główna / Studenci / Sprawy studenckie / Systemy informatyczne i e-indeks

Systemy informatyczne i e-indeks

Zajęcia online – E-learning

W sytuacji, gdy zajęcia na uczelni nie mogą odbywać się w formie stacjonarnej w bezpośrednim kontakcie z prowadzącym, udział w zajęciach jest możliwy przez platformy Moodle i Zoom. Każdy student otrzymuje indywidualne dane do logowania lub bezpośredni link do zajęć.

Zapisy na zajęcia

Zapisy na zajęcia są obowiązkowe. Zapisy odbywają się on-line za pośrednictwem systemu informatycznego. Przed zapisem na wybrane zajęcia należy zapoznać się z rozkładami zajęć, które są zamieszczane na stronie internetowej uczelni z odpowiednim wyprzedzeniem. Twój termin zapisów na zajęcia zostanie wyznaczony i będzie widoczny w systemie zapisów. Na stronie internetowej uczelni dostępny jest regulamin i instrukcja zapisów na zajęcia.

Systemy IT dla studenta i mail studencki

• aplikacja e-dziekanatowa i portal studencki
  • platforma e-learningowa Moodle
  • system wideokonferencyjny ZOOM
  • uczelniany adres e-mail studenta

e-Indeks Wszystkie oceny i zaliczenia możesz sprawdzić w swoim e-Indeksie. Dokumentowanie przebiegu studiów odbywa się w formie elektronicznej poprzez aplikację e-dziekanatową. Kontroluj na bieżąco poprawności indywidualnych wpisów ocen w systemie. W przypadku niezgodności – zgłoś ją prowadzącemu zajęcia. Dodatkowo, korzystając z e-Indeksu możesz wydrukować Indywidualną Kartę Okresowych Osiągnięć, w której znajdują się informacje o Twoich wynikach w nauce i zaliczeniach.